MERSİN’DE BU HAFTA VİZYONDA NELER VAR

MERSİN’DE BU HAFTA VİZYONDA NELER VAR

reklam"

MERSİN’DE BU HAFTA VİZYONDA NELER VAR

Kış mevsiminin ve soğukların sonlarına doğru yaklaştığımız günlerde içimizi ısıtacak seyirlik filmler, sinemalarda bizleri bekliyor. Romantizme, aksiyona, komediye ve animasyona doyacağımız bir hafta geçirmeniz dileğiyle iyi seyirler.

AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2

9 yıl aradan sonra 2.si çekilen filmin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak üstlenirken ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz paylaşıyor. Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan film, geçmişin aşklarını günümüzün ikili ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini, 1960’lardan zamanımıza kadar uzanan romantik ve etkileyici bir yolculuğa çıkarıyor.

SIFIR BİR

6 sezon süren dizisiyle ve hareketli konusuyla dikkat çeken yapım Sıfır Bir sinema filmine uyarlandı. Adanalı çete lideri Savaş yakın arkadaşları Cihat ve Azad ile birlikte geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verip İzmir’e yerleşirler. Kendilerini büyük bir sorumluluk altında bulan üç arkadaş hayatlarında yeni bir başlangıç yapabilecekler midir?

RAFADAN TAYFA 2: GÖBEKLİTEPE

Rafadan Tayfa’nın kahramanları bu kez tarihin bilinen en eski tapınağı olarak görülen Göbeklitepe’nin gizemini çözmek için Şanlıurfa’ya yolculuk yapıyor. Genel izleyici kitlesi’nin ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği animasyon filmi 5.hafta da sinemalardaki yerini korudu.

BABA PARASI

Bir zengin, bir fakir, bir siyahi, bir beyaz, bir profesör, bir cahil, bir köylü, bir şehirli, bir Hıristiyan, bir Müslümanın aynı babanın evladı olabilir mi? Eğer yakın zamanda ölen ve ömrü boyunca her çiçekten bal almayı kendine düstur edinen ülkenin en zengin ev çapkın insanının gayri meşru çocukları ve yasal varisleri olduklarını öğrenirlerse neden olmasın?

‘Ailecek Şaşkınız’, ‘Çalgı Çengi’, ‘Düğün Dernek’ gibi filmlere imza atan Selçuk Aydemir’in yönetmen koltuğuna oturduğu komedi türündeki filmin başrollerini, yönetmeninin diğer filmlerde de birlikte çalıştığı Ahmet Kural ve Murat Cemcir üstleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

reklamreklam