Erdemli Belediyesi Pazar Yerlerini Dezenfekte Etti

Erdemli Belediyesi Pazar Yerlerini Dezenfekte Etti

Yeni tip koronavirüse (COVID-19) karşı tedbirlerini en üst seviyede tutan Erdemli Belediyesi, ilçedeki pazar yerlerini dezenfekte etti. Vatandaşların sağlığının korunmasına yönelik tedbirleri üst seviyede tuttuklarını beyan eden Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Hemşerilerimizin pazar alışverişlerini daha sağlıklı, hijyenik ve güvenli ortamda yapmaları için pazar yerlerinin periyodik olarak dezenfektesini gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de tehdit eden koronavirüs ile (COVID-19) mücadele kapsamında her türlü tedbiri alarak hummalı bir şekilde çalışmalarını yürüten Erdemli Belediyesi, kapalı pazar yerlerini dezenfekte etti. Erdemli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, hijyenik solüsyonla pazar yerlerinin temizliğini yaparken, ilçe genelinde cadde, sokaklar, parklar, otobüs durakları, vatandaşların direkt etkileşim içerisine girdikleri her noktada periyodik olarak dezenfekte işlemini sürdürüyor.

 

Tollu: “Bu Virüs Belasını El Birliği İle Aşacağız”

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, vatandaşların sağlığının korunmasına yönelik tedbirleri üst seviyede tuttuklarını belirterek, “Hemşerilerimizin pazar alışverişlerini daha sağlıklı, hijyenik ve güvenli ortamda yapmaları için pazar yerlerinde periyodik olarak dezenfekte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu süreci çok dikkatli ve hijyen kurallarına uygun hâlde geçirelim istiyoruz. Bu vesileyle de gece gündüz toplumun sağlığı için mesai harcayan personellerime teşekkürlerimi iletiyorum. Amacımız; Erdemlimizde topyekûn önlem alarak tamamen hijyenik koşullarda bir Erdemli sağlamaktır. Salgının küresel, mücadelenin ulusal olduğunu unutmayalım. Bu sorunu da yine el birliği içinde hep birlikte aşacağız’’ diye konuştu.

 

Yetkililerden alınan bilgiye göre; vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlara el dezenfektan kutuları yerleştirildiği belirtildi. Cadde cadde, sokak sokak gezen belediye ve zabıta ekipleri de anonslarla vatandaşlara hijyen ve kısıtlamalar k

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?