AKDENİZ BELEDİYESİ’NDEN ÇAĞRI:  “VERGİ VE BORÇLARINIZI İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILANDIRIP ÖDEYEBİLİRSİNİZ”

AKDENİZ BELEDİYESİ’NDEN ÇAĞRI: “VERGİ VE BORÇLARINIZI İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILANDIRIP ÖDEYEBİLİRSİNİZ”

reklam"

* Akdeniz Belediyesi; Koronavirüs salgınına karış alınan tedbirler kapsamında vatandaşlara; belediye binasına gelmeden de çeşitli vergi, borç ve cezalarını bilgisayar veya cep telefonu üzerinden yapılandırma ve ödeme imkânı sunuyor. Vergi, borç ve cezaları yapılandırmada son gün 31 Aralık 2020.

Akdeniz Belediyesi; emlak, çevre ve temizlik, ilan-reklam vergisi ile diğer vergi ve para cezalarını ödemede, vergi mükellefi vatandaşlara 18 aya varan taksitlendirme imkânı sunuyor. Vatandaşlar, belediye hizmet binasına gelmeden; internet erişimi olan bilgisayar veya cep telefonları üzerinden de https://e-belediye.akdeniz.bel.tr adresine giriş yaparak borçlarını, vergi veya cezalarını ödeyebilecek.

Belediyeye girişte HES kodu kontrolü yapılıyor

Akdeniz Belediyesi; Pandemi’ye karşı alınan tedbirler kapsamında, vatandaşların merkez belediye binasına girişleri sırasında HES (Hayat Eve Sığar) kodu kontrolü yapıyor. HES kodu olmayan vatandaşlara da görevli personeller, gerekli tedbirleri alarak yardımcı oluyor. Bu nedenle çeşitli iş ve işlemleri için Akdeniz Belediye binasına gelecek olan vatandaşların, hem zamandan kazanmaları hem de işlemlerinin daha kısa sürede tamamlanması açısından, HES kodlarını önceden almalarında yarar var.

Yapılandırmada son gün 31 Aralık 2020

Akdeniz Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden de vergi mükellefi vatandaşlara yapılan çağrıda şu ifadeler yer aldı; “Belediyemize olan 31 Ağustos 2020 tarihinden önce tahakkuk etmiş vergi ve ceza borçlarına dair yapılandırma işlemlerinizi, Akdeniz Belediyesi veznelerimizden veya www.akdeniz.bel.tr internet sitemize giriş yaparak, https://e-belediye.akdeniz.bel.tr modülü üzerinden de 31 Aralık 2020 Perşembe günü mesai bitimine kadar yapabilirsiniz. Ayrıca konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız, (0324 336 6583) numaralı telefonu da arayabilir.”

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?