Bakan Ziya Selçuk’tan son dakika açıklaması: 15 Şubat’tan itibaren sizi okullara çağırmak istiyoruz

Bakan Ziya Selçuk’tan son dakika açıklaması: 15 Şubat’tan itibaren sizi okullara çağırmak istiyoruz

Bakan Ziya Selçuk, yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu.Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 15 Şubat tarihi itibariyle öğrencileri okula çağırmak istediklerini açıkladı. Bakan Selçuk’un sözleri şu şekilde; “2’inci dönemde salgının yolumuzdan çekildiği oranda okullarımıza döneceğiz. 15 Şubat’tan itibaren de sizleri okullarımıza çağırmak istiyoruz. Baharı okullarımızda hep birlikte karşılayalım niyetindeyiz”

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2020-21 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Dönemi kapanışı kapsamında, 81 ilden öğrencilerin katılımıyla ‘Birlikte 23 Gün Etkinlikleri’ programını gerçekleştirdi.

Bakan Ziya Selçuk, 15 Şubat itibariyle yüz yüze eğitime geçmek istediklerini ifade ederek, ‘2. dönemde salgının yolumuzdan çekildiği oranda okullarımıza döneceğiz. 15 Şubat’tan itibaren de sizleri okullarımıza çağırmak istiyoruz. Baharı okullarımızda hep birlikte karşılayalım niyetindeyiz.’ dedi. 

TATİLDE HER GÜNE ÖZEL ETKİNLİK

Her güne özel etkinlikler hazırladık. Birlikte 23 gün tatil etkinlikleri adı verdiğimiz etkinliklerle her gün farklı etkinlikler yapabileceksiniz. Tatil etkinliklerinde içeriğinde, harf, sayı, renk gibi kavramlara farklı açıdan bakmamızı sağlayacak etkinlikler var. Bu tatil etkinliklerini ilkokul, ortaokul ve lise için ayrı ayrı hazırladık.

Öğretmenlerinize her zaman şükran duygularım var, sizleri yalnız bırakmadılar. Çok teşekkür ediyorum.

Bakan Selçuk, açıklamalarından sonra uzaktan bağlantı yöntemiyle öğrencilerle sohbet etti.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?