Başkan Tollu’dan “Evde Kalın” Çağrısı

Başkan Tollu’dan “Evde Kalın” Çağrısı

Yeni tip koronavirüse (COVID-19) karşı en etkili savaşın evden verileceğini söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, vatandaşları koronavirüs tedbirlerine uymaları ve dışarı çıkmamaları yönünde uyardı.

Evde Kalalım, Tedbirlere Harfiyen Uyalım

Koronavirüs (COVID-19) tedbirlerini üst seviyede tuttuklarını belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, alınan kararlara uyan vatandaşlara teşekkür ederek, virüs salgınına karşı en etkili savaşın evden verileceğini vurguladı. Vatandaşları devletin aldığı tedbirlere uymaya çağıran Tollu, koronavirüs salgınına karşı en etkili savaşın evden verileceğini belirtti.

Siz Evde Kalın, ‘Limon Çiçeği’ Emrinizde

‘Zorunlu haller dışında kimsenin dışarı çıkmamasını ve herkesin evinde kalmasını istiyoruz’ çağrısını yineleyen Başkan Tollu, ilçe genelinde virüs salgınına karşı topyekün mücadele ettiklerini kaydetti. Tollu, özveriyle çalışan tüm sağlık personeli ve belediye personeline teşekkür ederek, “Halkımızın sağlığı önceliğimizdir. Tüm imkânlarımızı seferber ettik. Vatandaşlarımızın desteğiyle bu süreci atlatacağız. Bunun yolu da alınan tedbir ve kararlara uymaktan geçiyor. Kaymakamlığımızın ‘Vefa Sosyal Destek Grubu’ ve belediyemizin bir insanlık projesi olan ‘Limon Çiçeği’ desteğiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmayı sürdürüyoruz. Hijyen kurallarına harfiyen uymalı ve sosyal mesafeyi korumalıyız. Salgının küresel mücadelenin ulusal olduğunu unutmayalım. Zorunlu haller dışında kimsenin dışarı çıkmamasını ve herkesin evinde kalmasını istiyoruz. İnşallah bu zorlu süreci Millet ve Devlet olarak el birliğiyle atlatacağız” ifadelerini kullandı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?