BAŞKAN YILMAZ, DEMİRTAŞ PAZARCI ESNAFINI SEVİNDİRDİ

BAŞKAN YILMAZ, DEMİRTAŞ PAZARCI ESNAFINI SEVİNDİRDİ

reklam"

 

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar’ın Demirtaş Mahallesi’nde kurulan pazar yeri, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın talimatı ile yapılan düzenleme sonucu resmi statüsüne kavuşuyor.

Yaklaşık 35 yıldır pazarcı esnafının kanayan yarası olan bu sorunun çözümünü sağlayan Başkan Yılmaz’a, pazarcı esnafı ise teşekkür etti.

Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur’un düzenlediği kahvaltı programında pazarcı esnafıyla bir araya gelen Başkan Yılmaz; “Demirtaş pazarımız, Mersin’in en ucuz pazarı. Her hafta binlerce kişi burada alışveriş yapıyor. Biz bunu gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Resmileştikten sonra pazarımız daha da büyüyecek ve gelişecek. Pazarımız, Mersin’in en gözde pazar yeri olsun istiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

PAZARCILAR ESNAF ODASI BAŞKANI BATUR; “ESNAF ARKADAŞLARIMIZIN HAKLARINI KORUYAN BAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN”

 

Demirtaş Mahalle Muhtarı Abdulselam Aksu ve belediye meclis üyelerinin de hazır bulunduğu programda Başkan Yılmaz, pazarcı esnafı tarafından alkışlarla karşılandı.

Başkan Yılmaz’a teşekkür eden Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur; “Sayın Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz, resmi statüye kavuşmak için bekleyen Demirtaş pazarımızın yaklaşık 35 senedir kanayan yarası olan bu soruna çözüm odaklı noktayı koydu. Sayın Başkanımız, ‘Bu pazar yerini resmiyete bağlayalım, esnaf arkadaşlarımızın hakları korunsun’ dedi. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Biz başkanımıza sahip çıkacağız, başkanımız da bizlere sahip çıkacak” ifadelerini kullandı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?