CİHAN ÜNAL, MERSİN ŞEHİR TİYATROLARI SEÇMELERİNDE SESİYLE HERKESİ BÜYÜLEDİ

CİHAN ÜNAL, MERSİN ŞEHİR TİYATROLARI SEÇMELERİNDE SESİYLE HERKESİ BÜYÜLEDİ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR ŞEHİR TİYATROSU SEÇMELERİNDE EN KEYİFLİ MOLA

CİHAN ÜNAL’DAN SINAV ARASINDA MÜZİK ZİYAFETİ

CİNAL ÜNAL’IN SESLENDİRDİĞİ  “MY WAY” ŞARKISINA JÜRİ ÜYELERİ DE EŞLİK ETTİ

SANATIN USTALARI, CİHAN ÜNAL’IN “MY WAY” ŞARKISIYLA MOLA VERDİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’na alımı gerçekleştirilecek 22 kişi için seçmeler devam ediyor. 24 Temmuz’a kadar devam edecek sınavda jüri koltuğunda usta isimler yer alıyor. Uzun saatler sanatçıların performanslarını değerlendiren jüri üyeleri, Cihan Ünal’ın sesiyle keyifli bir mola verdi. Unutulmaz sanatçı Frank Sinatra’nın “My Way”şarkısı, tiyatronun usta ismi Cihan Ünal’ın sesiyle can buldu.

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’na sahne önü ve gerisinde çalışacak oyuncu ve teknik personel alımı için gerçekleştirilen sınavın jüri başkanlığını yapan Cihan Ünal, sınav molasında seslendirdiği şarkıyla herkesi büyüledi.

Jüri üyeleri, yurdun dört bir yanında eğitim görmüş deneyimli 341 sanatçının performansları hakkında uzun saatler değerlendirme yaparken, Cihan Ünal’ın sesinden “My Way” şarkısıyla yoğun tempoya küçük bir ara verdi.

Cihan Ünal’ın “My Way” molası

Uzun saatler boyunca sanatçıların performanslarını değerlendiren jüri üyeleri, verdikleri sınav arasında Cihan Ünal’dan keyifli bir ricada bulundu. Bunun üzerine Frank Sinatra’nın “My Way” şarkısını seslendiren Cihan Ünal, yoğun tempoya kadife sesiyle ara verdi. Unutulmaz şarkıya hem sanatın ustaları hem de Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun oyuncuları eşlik etti.

Sınav 24 Temmuz’a kadar sürecek

10 tiyatro oyuncusu ve 12 teknik personel alımı için 24 Temmuz’a kadar devam edecek sınavda jüri koltuğunda usta isimler yer alıyor. Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda görev alabilmek için sınava katılan adaylar, aralarında Cihan Ünal, Tomris Çetinel, Özlem Ersönmez, Mehmet Yılmaz, Galip Erdal, Mehmet Yaşayan, Prof. Dr. Semih Çelenk, Prof. Dr. Sema Göktaş gibi usta isimlerin olduğu jürinin karşısında performanslarını sergiliyor.

 

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?