Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’dan “MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’na” Destek

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’dan “MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’na” Destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 4.5 saat süren kabine toplantısı sonrasında millete sesleniş konuşmasında Milli Dayanışma Kampanyası başlatıldığını açıklamasının ardından Erdemli Belediye Başkanı Mükerrrem Tollu  kampanyaya desteğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM” diyerek başlattığı kampanyaya  Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli  beş maaşını bağışlayarak güçlü bir destek verdi.  Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından bir yardım hesabında toplanan yardımlar, yevmiye ile geçimini sürdüren kesimler başta olmak üzere, alınan tedbirlerden dolayı mağdur olan dar gelirli vatandaşlarımıza ilave destek sağlamak amacıyla toplanıyor.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu  ise Mersin’de  kampanyaya ilk destek verenler arasında yer alıyor.  Başkan Tollu   sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, günün paylaşma ve dayanışma günü olduğunu vurguladı ve  şunları kaydetti;

“Erdemli Belediye Başkanı olarak MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’na 10.000 (Onbin) TL bağışlıyorum. Gün paylaşma ve dayanışma günüdür. Bu günleri hep birlikte atlatacağımıza, huzurlu ve güvenli yarınlara ulaşacağımıza inancımız tamdır. Biz bize yeteriz.”

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?