Erdemli Virüse Karşı Seferber

Erdemli Virüse Karşı Seferber

Erdemli’de Önlemler Artıyor

-Belediye Erdemlililerin Yanında

-Mücadelemiz Kararlılıkla Sürecek

-Erdemli’nin Her Karışı Dezenfekte Ediliyor

Erdemli Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında tedbir çalışmalarını özenle gerçekleştiriyor. Koronavirüs ile mücadele için Erdemli’de önlemleri üst seviyeye çıkaran ve topyekun sahada olan Erdemli Belediyesi, şehrin dört bir tarafında dezenfekte çalışmalarını periyodik olarak sürdürüyor.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, koronavirüs (COVİD-19) ile mücadele kapsamında “Ekiplerimiz 7/24 anlayışı ile alınan önlem ve tedbirler dahilinde sokak ve caddelerde de dezenfekte çalışmalarını özenle gerçekleştirmektedir” beyanında bulundu.

Dezenfeksiyon İlçenin Dört Bir Yanında

‘Hiçbir virüs alınan tedbirlerden daha güçlü değildir’ vurgusu yapan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Şehrimizde koronavirüse karşı bir bilinç oluşturduk. Tek bir vatandaşımıza dahi virüsün bulaşmaması için mücadelemizi sürdüreceğiz. Dezenfekte işlemleri, maske dağıtımlarının yanı sıra ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın da yanındayız. Erdemli Belediyesi olarak emrinizdeyiz. Sosyal mesafeye ve alınan tedbir ve kurallara uyalım. Zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmayalım. Hassasiyet gösteren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle bu badireyi de geride bırakacağız. Yüce Rabbim milletimizin ve memleketimizin tekrar sağlıklı günlere ulaşmasını nasip eylesin” dedi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?