Final Okulları’ndan yüzde 100 burs imkanı

Final Okulları’ndan yüzde 100 burs imkanı

Türkiye’nin eğitim markası olan Tarsus Final Okulları, LGS sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendiriyor.

LGS’de gelenek yine bozulmadı ve Türkiye’nin birincileri Final Okulları’ndan çıktı. Türkiye’nin eğitim markası olan Tarsus Final Okulları, LGS sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendiriyor.

Liselere Geçiş Sınavı (LGS) yüzdelik dilimine göre Anadolu ve Fen Lisesi adaylarına yüzde 100 burslu okuma imkanı sunan Tarsus Final Okulları, 40 yıllık başarı öyküsü ve tecrübeli kadrosuyla öğrencileri geleceğe hazırlıyor, üstelik haftada 12 saat İngilizce eğitim vererek.

Konuyla ilgili Tarsus Final Okulları’ndan Yönetimi tarafından yapılan açıklamada, okul olarak önce sağlık sonra eğitim sloganıyla hareket edildiği belirtildi. Özellikle tüm dünyayı etkileyen koronavirüsü (Covid-19) salgını dolayısıyla okulun, sağlık ve hijyenik kurallarına azami derecede dikkat edilerek, yeni eğitim ve öğretim yılına hazırlandığı belirtildi. Tarsus Final Okulları’nın bir ebeveyn kadar çocukların sağlığını düşünen bir misyona sahip olduğu ifade edilen açıklamada: “Çocuklarınızı okula bıraktıktan sonra gözünüzün arkasında kalmamasını istiyorsanız siz de Tarsus Final Okulları’nı seçin” ifadesi kullanıldı.

Burs alabilmek için LGS sınavına girerek başarı elde eden tüm öğrencileri okul kampüsüne davet eden Tarsus Final Okulları Yönetimi şunları söyledi: “Sağlık ve eğitim bizim önceliğimiz. Uzun süren bir maratonun sonucunda Final Okulları mevcut öğrencilerimiz LGS’de büyük başarılar elde etti. Ödül vermekte başarıyı desteklemektir. Eğitim’de bu çok önemlidir. Bizler de bu bilinçle hareket ederek, yalnız kendi öğrencilerimizi değil sınavda başarı gösteren tüm öğrencilerimizi ödüllendirmek istiyoruz. Öğrencilerimiz ve velilerimiz, Tarsus Final Okulları Kampüsümüze gelerek aldıkları puana göre burs miktarlarını öğrenebilirler ve avantajlı kayıt fırsatlarımızdan yararlanabilirler. Biz olaya ticari bir işletme gibi bakmıyoruz. Çünkü bizim işimiz ticaretten çok geleceğe sahip çıkacak, bilgi birikimi ile dolu nesiller yetiştirmek istiyoruz. Eğitim kadromuzu da ona göre seçiyoruz. Tecrübeli, donanımlı eğitim kadromuzla öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. İşte bu nedenle biz bir okuldan daha fazlasıyız. Tarsus Final’e gelin, Finalli olmanın ayrıcalıklarını doyasıya yaşayın ve gerisini tecrübeli kadrolarımıza bırakın.”

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?