FORUM MERSİN’İN AVANTAJLARLA DOLU MOBİL UYGULAMASI KAZANDIRIYOR!

FORUM MERSİN’İN AVANTAJLARLA DOLU MOBİL UYGULAMASI KAZANDIRIYOR!

reklam"

WIN by Forum Mersin Kampanyası’nda yüzlerce hediye Forum Mersin müşterilerini bekliyor.

Forum Mersin uygulamasını indiren müşteriler, WINBy Forum Mersin kampanyasında 25 TL’nin üzerindeki alışveriş fişlerini uygulamaya girerek puan kazanacak ve biriken puanlarıyla anında çeşitli hediyelerin sahibi olacaklar.

Uygulamayı indiren herkes anında 100 puan, uygulamadaki anketi dolduran herkes ise 100 puan daha kazanacak.

Ayrıca Forum Mersin müşterileri uygulamada yer alan Forum Mersin ONLINE hizmeti üzerinden şikâyet ve önerilerini hızlıca iletebilecekler.

14 Şubat 2021 tarihine kadar devam etmesi planlanan stoklarla sınırlı bu özel kampanyada cep telefonundan kahve makinasına, blenderdan ütüye kadar birbirinden güzel hediyeler kazanmak mümkün.

WIN By Forum Mersin Kampanya Kuralları

 • Kampanya; 23 Aralık tarihinde başlamış olup, bitiş tarihi stoklarla sınırlıdır.

 Kampanya kapsamında Forum Mersin içerisinde bulunan mağazalardan alışveriş yapan ziyaretçilerin25 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapmaları ve fiş bilgilerini Forum Mersin Mobil uygulamasına yüklemeleri gerekmektedir. Mobil uygulamaya girilen fişlerin muhafaza edilmesi ve hediyelerin teslimi esnasında danışma görevlisine onaylatılması zorunludur.

 • Katılımcı, kampanya süresi boyunca yapmışolduğu alışverişlere ilişkin fişleri ile kampanyaya katılabilir.

• Kampanya bireyseldir. Katılımcı sadece kendi adına şahsen başvuru ile kayıt oluşturabilir. Tüzel kişiler kampanyaya katılamaz.

• Kişi; başka bir kişi ismi ve/veya T.C. kimlik numarası ve/veya cep telefonu ile kayıt yaptırdığının tespit edilmesi durumunda ödül kazanamaz. Kazandığı açıklandıktan sonra kural dışı kayıt yaptırdığının tespiti halinde de herhangi bir hak iddiasında bulunamaz.

• Kişi, ibraz ettiği fişlerin kendisine ait olmadığının tespit edilmesi durumunda ödül kazanamaz.Kazandığı açıklandıktan sonra fişlerin kendisine ait olmadığının tespiti halinde de herhangi bir hakiddiasında bulunamaz.

• Kayıt ettirilmek üzere ibraz edilen faturaların tümü, faturayı ibraz eden şahıs adına düzenlenmiş olmalıdır. Herhangi bir kurum/kuruluş adına kesilen faturalar geçerli sayılmaz. Fatura üzerinde belirtilenşahıs bilgileri kampanyaya katılım sırasında verilen şahıs bilgileri ile aynı olmalıdır. Bilgiler uyuşmadığıtakdirde kişi, kampanyaya katılamaz. Katılım gerçekleştirmesi durumunda ise ödül kazanamaz, kazanmış olsa dahi herhangi bir hak iddiasında bulunamaz.

• Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin, alışveriş fişlerini Forum Mersin Danışma Bankolarında bulunan personele ibraz etmeleri ve veri paylaşım iznini vermeleri gerekmektedir.

• E-fatura ile kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin ilgili e-faturanın basılı bir nüshasınıkampanya noktasında ibraz etmeleri gerekmektedir.

• 18 yaşından küçük olanlar, kampanyaya katılamaz; kazanmış olsalar da bu ikramiyeleri alamaz.

• Forum Mersin Mobil kampanyası stoklarla sınırlıdır. Forum Mersin stoklar bittiğinde kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

• Forum Mersin AVM içerisinde bulunan bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, TL / dakika yüklemeleri, sabit / mobil hatlı telefon faturası ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek ve şans oyunları, yatırım amaçlı alınmış ziynet eşyaları kampanyaya dahil değildir.


Kampanya İşleyişi:

Forum Mersin Mobil uygulamasını indirip üye olan ziyaretçiler 100 puan kazanır.

Forum Mersin Mobil uygulama üzerinden yapılan ankete katılan ziyaretçiler 100 puan kazanır.

Alışveriş tutarı ne olursa olsun bir fişten en fazla kazanılacak puan 500’dür.

Aynı mağazadan aynı gün içerisinde max. 2 fiş kayıt altına alınabilir.

Aynı gün içerisinde 3 farklı mağazadan ibraz edilen fiş +100 puan kazandırır.

Aynı gün içerisinde 6 farklı mağazadan ibraz edilen fiş +200 puan kazandırır.

Kampanya süresi boyunca perşembe günleri yapılan alışverişler 2 kat fazla puan kazandırır.

Forum Mersin restoranları paket servis fişleri 2 kat fazla puan kazandırır.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?