MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN KARADUVAR İSA ÖNER BULVARI’NDA 1615 TON SICAK ASFALT SERİMİ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN KARADUVAR İSA ÖNER BULVARI’NDA 1615 TON SICAK ASFALT SERİMİ

reklam"

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Karaduvar Mahallesi’nde belirli aralıklarla gerçekleştirdiği yol ve çevre düzenleme çalışmaları sürüyor. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin son çalışmalarıkapsamında İsa Öner Bulvarı’nda 1615 ton sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilirken, yeni kaldırım döşemesi yapıldı.

Akdeniz İlçesi Karaduvar Mahallesi’nde belirli bir plan ve program dâhilinde yol yapım, bakım ve onarım çalışması gerçekleştiren Mersin Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yeni çalışma noktası İsa Öner Bulvarı oldu.

Her ilçede cadde ve bulvarların ihtiyacına göre belirlenen program çerçevesinde çalışan Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, KaraduvarMahallesi İsa Öner Bulvarı’nda sıcak asfalt ve kaldırım ihtiyacı tespit etti.Asfalt programına alınan bulvarda 1615 ton asfalt seriminitamamlayan ekipler, kaldırımyapımı çalışmasını da sürdürüyor.

Daha önce beton, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarınında gerçekleştirildiği bulvar üzerinde ihtiyaç olan kısımlarda asfalt serim, bakım, onarım ve kaldırım çalışmaları yapılıyor. Bu sayede bölgenin önemli ihtiyaçları Büyükşehir ekipleritarafından tespit edilerek hızla karşılanıyor.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?