Meski Kırsal Müdürü Burakhan Başer”Gece Gündüz Halkımızın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz”

Meski Kırsal Müdürü Burakhan Başer”Gece Gündüz Halkımızın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz”

reklam"

Mersin’in Tüm İlçelerinde Altyapı Çalışmalarına Kesintisiz Devam Eden MESKİ Kırsal Kesimlerdeki Başarılı Projeleri İle Dikkat Çekiyor.

MESKİ Hizmetlerinin Hızlı ve Millet Odaklı Olması İçin Hayata Geçirdiği  Merkez Dört İlçenin Kırsal  Mahallerinin Farklı Bir Müdürlük Yapısına Dönüştürmesinin Meyvelerini Toplamaya Başlamış Görünüyor.

Meski Bu Proje Kapsamında Kırsal Müdürlüğüne Getirdiği Meski Kırsalın Müdürü Burakhan Başer Öncülüğündeki Meski Çalışanları Kısa Sürede Farkını Ortaya Koyarak Kırsaldaki Halkın Teveccühünü Kazanmış Görünüyor.

Kırsal Kesimdeki Vatandaştan Gelen İntiba Meski Kırsalın Müdürü Burakhan Başer’in ve Meski Çalışanlarının Başarısının Sırrı, Halkın Ayağına Gitmesi, Halk İle Diyalog  Kurması ve Sorunları Yerinde, Görüp Sorunları Yerinde Dinleyip, Doğru Çözüm ve Proje Üretmesinin Altında Yatıyor.

Sorunları Bir Bir Çözüme Kavuşan Kırsal Kesimdeki Vatandaş Birebir Muhattap Bulmanın, Söylediklerinin Önemsenmesinin ve Hızlıca Çözüm Üretilmesinin Meski Kırsalın Müdürü Burakhan Başer’in Özenli ve Üretme Şevkinin Altını Çiziyor.

Meski Kırsal Bölge Müdürlüğü Kısa Bir Sürede Kırsal Mahallerdeki Çoğu İçme  Suyu Problemlerini Çözmüş. Eksik Kalan Yerler İçin Yasal Prosedürler Hızlandırılmış ve İhale Süreçleri Bekleniyor. Alt Yapı ve Kanalizasyon İçin Yeni Projeler Hayata Geçiyor.

En Önemli Tespit Vatandaşın Ağızından Geliyor, Kırsal Müdürlüğünün Hayata Geçmesinden Sonra Burakhan Başer Müdürün Göreve Gelmesi İle Sorunlarımız Bir Bir Çözüldü ve Prosedür Bekleyen Sorunların Tamamı Kısa Sürede Tamamladı Diyorlar.

MESKİ Kırsalın Müdürü Burakhan Başer ; “Görevimizi Severek Yapıyoruz.Vatandaşımıza Elimizden Gelen En İyi Hizmeti Veriyoruz ve Onlarını Mutlulukları Bana ve Ekip Arkadaşlarıma Güç ve Çalışma Şevki Veriyor.Ben Sizin Aracılığınız İle Başta Sayın Başkanım Vahap Seçer Olmak Üzere Baş Danışmanımız Ertan Liman, Genel Müdür Vekilimiz İrfan Korkmaz’a ve Merkez  İşletmeler Daire Başkanı Emre Gürkal Gökçe’ye Bana Bu Mutluluğu Yaşatıp, Görev Verdiklerin İçin Teşekkür Ediyorum.” 

Meski Kırsal Müdür Başer;”Başkan Vahap Seçer’in Mersin’indeki Değişim İçin Gece Gündüz Fedakarca  Çalıştığını, Kendilerininde Bu Tempoya Uygun Vatandaş Odaklı Çalıştıklarını Belirtiyor.

Vatandaşların Bazı Yaylalardan Geçen Dönem Su Kesintileri Yaşadığını, Başkan Seçer’in Bir Daha Su Sorunu Yaşatmayacağız Sözünü Hatırlatıp, Yaylarda Tüm Su Sorunları Çözüyoruz.Vatandaşlarımız Bu Yaz Gönül Rahatlığı ile Tatillerini Yapacaklar ve Hiç Bir Su Sorunu Yaşamayacaklar Dedi.

Meski Kırsalın Müdürü Burakhan Başer; Meski’nin İçme Suyu İçin Kırsalda Büyük Yatırımlar Yaptığını ve Yatırımların Yeni Projeler ile Devam Edeceğini Belirtti.”

 

 

 

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?