Netflix, Türkiye’de Haziran Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Netflix, Türkiye’de Haziran Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Ülkemizde de fazlaca popüler olan Netflix, haziran ayında yayınlayacağı orijinal dizi ve filmleri ile lisanslı içeriklerini açıkladı. Netflix’e haziran ayında gelecek yapımlar, abonelerin pek çok yeni yapımla karşılaşacağını gözler önüne seriyor.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, bugün milyonlarca aboneye aktif olarak hizmet veriyor. Hem abonelerinin ilgisini yüksek tutmak hem de yeni aboneler kazanabilmek için var gücüyle çalışan platform, her ay düzenli olarak yeni içeriklerle kütüphanesini genişletiyor. Bu haberimizde sizlere, Netflix’e haziran ayında eklenecek olan yeni içeriklerden bahsedeceğiz.

Haziran ayının Netflix için hareketli geçeceğini söyleyebiliriz. Çünkü Netflix, önümüzdeki ay hem popüler yapımlarının yeni sezonları ile tüketicilerin karşısına çıkacak hem de iki önemli orijinal film yayınlayacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve Netflix kullanıcılarını haziran ayında neler beklediğine yakından bakalım.

İlk bölümü 2017 yılında yayınlanan 13 Reasons Why, Netflix abonelerinin favori yapımlarından bir tanesi haline geldi. Gençlik dizisi olarak karşımıza çıkan 13 Reasons Why, 6 Haziran’da son sezonu ile Netflix abonelerinin karşısına çıkacak ve ekranlara veda edecek. Dizinin final sezonunda mezuniyete hazırlanan lise öğrencilerinin yüzleşecekleri üzücü tercihleri izleme imkanı yakalayacağız.

Reality Z (İlk Sezon – 10 Haziran)

Reality Z, Netflix’in haziran ayında yayınlayacağı yeni bir dizi. Komedi ve korku türündeki bu Brezilya dizisi, 2008 yılında yayında yayınlanan “Dead Set” isimli dizinin yeni bir versiyonu. Rio’ya gideceğimiz dizide bir zombi salgını sırasında stüdyoda mahsur kalan televizyoncuların hikayesine eşlik edeceğiz. Dizinin çok büyük bir ihtimalle yeni sezonlarının da çekileceğini söyleyebiliriz.

Marcella (3. Sezon – 14 Haziran)

Netflix’in etkileyici dizilerinden olan Marcella, bir eski polis olan Marcella Backland’in hikayesini anlatıyor. Hiç beklemediği bir şekilde eşi tarafından terk edilen Backland, kendine yeni bir hayat kurabilmek için polisliğe geri dönüyor ve cinayetlerin peşine düşüyor. Dizinin üçüncü sezonunda da Backland’in bir suç örgütünün içine sızmasına ve ardından yaşananlara tanık olacağız.

The Politician (2. Sezon – 19 Haziran)

Eğer kendinize eğlenceli bir Netflix yapımı arıyorsanız, The Politician mantıklı bir tercih olabilir. Özellikle de politika ile ilgileniyorsanız tam sizlik olan bu dizi, politikacıların amansız yarışını anlatıyor. Dizinin ikinci sezonunda Payton Hobart’ın girdiği seçimi kazanmak için yaptıkları ve yapmak zorunda kalacaklarına eşlik edeceğiz.

Dark (Son Sezon – 27 Haziran)

Yayınlandığı ilk günden beri Netflix’in en çok konuşulan yapımlarından bir tanesi olmayı başaran Dark, hayranlarını üzecek olsa da haziranda son kez yeni bölümleriyle abonelerle buluşacak. Stranger Things benzeri yapısıyla ilgi görmeyi başaran dizi, üçüncü ve son sezonu ile de Netflix abonelerinin ana gündem maddelerinden bir tanesi olacak.

Yarın Tek Bilet (19 Haziran)

Netflix’in haziran ayında yayınlayacağı orijinal içeriklerden bir tanesi de yeni bir Türk filmi. Yarın Tek Bilet isimli bu filmde İzmir’e giden bir trendeki iki yabancının hayatlarının kesişmesine şahitlik edeceğiz. İkilinin aşk geçmişi, olayları çok daha farklı bir yere götürecek.

Biz Böyleyiz (12 Haziran)

2020’nin ilk günlerinde vizyona giren Türk filmi Biz Böyleyiz, 12 Haziran’da Netflix abonelerinin beğenisine sunulacak. Bir dönemler yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen bir arkadaş grubunun yıllar sonra yeniden bir araya gelmesini anlatan film; Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk ve Özge Özpirinçci gibi ülkemizin popüler oyuncularını bir araya getiriyor.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?