"> SEÇER: “GENÇLER İÇİN ELİMİZDEN GELENİ DEĞİL, GEREĞİNİ YAPACAĞIZ” – Mersin Gerçek Haber

SEÇER: “GENÇLER İÇİN ELİMİZDEN GELENİ DEĞİL, GEREĞİNİ YAPACAĞIZ”

SEÇER: “GENÇLER İÇİN ELİMİZDEN GELENİ DEĞİL, GEREĞİNİ YAPACAĞIZ”

reklam"
reklam

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, YKS’yegirecek engelli gençlerden biri olan Volkan Çeliktaş ile görüntülü konuşma yaptı, sınav öncesinde başarı dileklerini iletti. Volkan Çeliktaş, Mersin Büyükşehir Belediyesinin sınava hazırlanan öğrencilere katkılarından dolayı Başkan Seçer’e teşekkür etti. Başkan Seçer de sınav öncesi Volkan’a moral verdi ve“Bundan sonra elimden geleni değil, siz gençler için gereğini yapacağız” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer,Büyükşehir Belediyesi’nin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi’nden faydalanarak,Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan 20 yaşındaki bedensel engelli Volkan Çeliktaş ile görüntülü konuşma gerçekleştirdi, sınav öncesinde Volkan’a moral verdi. Başkan Seçer, “Bundan sonra elimden geleni değil, siz gençler için gereğini yapacağız” dedi.

Seçer’den Volkan’a sınav öncesi moral

Başkan Seçer, Volkan Çeliktaş’a stres yapıp yapmadığını sordu. Volkan’ın “Biraz stres var” demesi üzerine Başkan Seçer, “Birazı faydalıdır ama fazla olursa zararlıdır. Zaten bugüne kadar yoğun mesai harcadın, hazırlandın, her şeyi yaptın. Stres yapıp bütün bu emekler zayi olmasın. Rahat rahat gir. Umut ediyorum çok da iyi bir sonuç alacaksındiye seslendi.

Başkan Seçer’in “Hangi fakülteye gitmek istiyorsun?sorusu üzerine Volkan Çeliktaş, “İlahiyat. Yapabilirsem tabi” diye yanıt verdi. Başkan Seçer de, “Umut ediyorum yapacaksın. Ben öyle görüyorum, öyle hissediyorum, öyle de inanıyorum” dedi.

Volkan Çeliktaş,  Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin EğitimveÖğretimi Destekleme Kurs Merkezlerinin sınava hazırlanan gençlere sunduğu katkıdan dolayı Başkan Seçer’e teşekkür etti.

Başkan Seçer de, “Ben teşekkür ederim. Bizlerin görevi. Sizler gibi pırıl pırıl gençlerimiz tahsil yapsın, ilim yapsın, ülkeye, dünyaya, insanlığa katkı sunsun, faydalı olsun. Benim dileğim bu. Bundan sonra da elimden geleni değil, siz gençler için gereğini yapacağız” ifadelerini kullandı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

reklamreklam