"> Silah tehditi ile çocukların cep telefonunu gasp eden zanlı yakalandı – Mersin Gerçek Haber

Silah tehditi ile çocukların cep telefonunu gasp eden zanlı yakalandı

Silah tehditi ile çocukların cep telefonunu gasp eden zanlı yakalandı

Silah tehditti ile çocukların cep telefonunu gasp eden zanlı yakalandı Mersin’de portakal bahçesi içerisinde ‘sizi vururum’ diyerek 2 çocuğun cep telefonunun gasp ettikten sonra polis ekiplerince yakalanan şüpheli, sevk edildiği mahkemece tutuklandı Mersin’de portakal bahçesi içerisinde ‘sizi vururum’ diyerek 2 çocuğun cep telefonunun gasp ettikten sonra polis ekiplerince yakalanan şüpheli, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, 13 Kasım tarihinde merkez Akdeniz ilçesindeki bir portakal bahçesinde, K.C. ve O.İ. adlı iki çocuk, silahlı bir kişi tarafından gasp edildi. Olaydan sonra polis merkezine müracaat eden çocuklar, tanımadıkları bir şahsın elindeki silahla ‘sizi vururum’ tehdidiyle 2 adet cep telefonlarının gasp edildiğini belirterek şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları çalışma sonrası tespit edilen şüpheli Y.E.T’yi olaydan bir gün sonra suç aleti tabanca ve gasp edilen 2 cep telefonu ile birlikte yakalayarak gözaltına aldı.

Şüpheli şahıs, işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

reklamreklam