TOROSLAR’DA SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR

TOROSLAR’DA SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR

 

         Toroslar Belediyesi, Koronavirüse (Covid-19) karşı aldığı tedbirleri büyük bir özveriyle sürdürüyor.

Belediye ekipleri, dezenfeksiyon aracı ile ilçedeki her mahalleyi sokak sokak yıkayarak, steril hale getiriyor. Halk sağlığının ön planda  tutulduğu çalışmalar belli bir program dahilinde devam ederken bu kapsamda da Zeki Ayan ve Halkkent Mahallelerindeki sokaklar çamaşır suyu ve izopropil alkol içeren yüzey dezenfektanı ile yıkandı.

“BİZ SİZİN İÇİN DIŞARIDAYIZ, SİZ SAĞLIĞINIZ İÇİN EVDE KALIN”

 

         “Hemşehrilerimizin içi rahat olsun. Toroslarımızın dört bir yanında gün boyu dezenfeksiyon çalışması yapıyoruz” diyen Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; belediye olarak koronavirüs ile mücadeleyi etkin bir şekilde sürdürdüklerini ve salgının en kısa zamanda bertaraf edileceğine inandıklarını söyledi.

Başkan Yılmaz; “Küresel bir tehdit haline gelen bu pandemi, sadece tek bir kişinin tedbir almasıyla başarabileceği bir süreç değil. Birlikte olursak ve kurallara uyarsak bu işin üstesinden gelebiliriz. Belediye olarak pandemiye karşı aldığımız önlemleri sahada ve kurum içinde tavizsiz uyguluyoruz. Bizler mesai mefhumu gözetmeksizin halkımızın sağlığı ve güvenliği için sahada olmaya devam edeceğiz. Biz sizin için  dışarıdayız. Siz de önce kendiniz, sevdikleriniz ve herkes için  evde kalın, sağlıkla kalın” diye konuştu.

 

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?