TOROSLAR’IN SPORCULARI BAŞARIYA DOYMUYOR

TOROSLAR’IN SPORCULARI BAŞARIYA DOYMUYOR

 

Mersin’de pek çok spor dalında lokomotif görevi üstlenen Toroslar Belediyesi, yeni bir başarıya daha imza attı.

Toroslar Belediyesi Spor Kulübü’nün yetenekli sporcuları, ulusal ve uluslararası müsabakalarda elde ettikleri derecelerle Mersin’i gururlandırıyor.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, hentbol ve Judo branşlarında katıldıkları müsabakalardan da derecelerle dönen sporcularını tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Şampiyonlar yine Toroslar’dan!

         Mersin Hentbol İl Temsilciliği’nin düzenlediği Yıldız Erkekler İl Birinciliği Müsabakaları’nda Tarsus Amerikan Koleji Spor Kulübü ile karşılaşan Toroslar Belediyesi Hentbol Takımı, turnuvada oynamış olduğu 8 müsabakayı da  kazanarak şampiyonluğu göğüsledi.

         7-8 Mart 2020 tarihlerinde Burdur’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Yarı Final Müsabakaları’nda  ise 40 kg’da yarışan Toroslar Belediyesi’nin yetenekli sporcusu Yağmur Avcı da 1.’lik elde ederek Karaman’da yapılacak olan finallere katılmaya hak kazandı.

 

Başkan Yılmaz; “Sporcularımızı Her Zaman Destekleyeceğiz”

 

“Sporcularımızın bu başarıları spora olan ilginin de artmasını sağlamaktadır” diyen Başkan Yılmaz; “Bu başarılar bizi sevindiriyor, gururlandırıyor” dedi.

Başkan Yılmaz; “Sporcularımızın katıldıkları karşılaşmalarda elde ettikleri başarılarla çalışmalarımızın meyvesini alıyoruz. Bu da bizim çalışma şevkimizi daha da arttırıyor. Çocuklarımız ve gençlerimiz için yapılan her yatırım geleceğimizin sağlam temeller üzerinde şekillenmesini sağlar. Bu anlayışla çalışmaya devam ederek, sporcularımızın her zaman destekçisi olacağız” dedi.

 

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?