Yenişehir Belediyesinde hafta sonu vezneler açık

Yenişehir Belediyesinde hafta sonu vezneler açık

reklam"

Mersin Yenişehir Belediyesi, 30 Kasım Pazartesi günü sona erecek emlak vergisi, çevre temizlik vergisi ile ilan ve reklam vergisi 2020 yılı 2. taksit ödemeleri için hafta sonu veznelerini açık tutacak. Vergi mükellefleri ödemelerini ve vergi affı kapsamındaki yapılandırmalarını belediyenin web sitesinden de kolaylıkla yapabilecek.

Yenişehir Belediyesi vatandaşların vergi ödemelerinde zorluk yaşamamaları nedeniyle Cumartesi ve Pazar günü 10.30 ile 16.30 saatleri arasında veznelerinden hizmet verecek. Korona virüsü nedeniyle vatandaşları kapalı alanlardan uzak tutmak amacıyla reklam vergisi ödemeleri için belediye ana hizmet binası önündeki açık alana ödeme noktası kuran Yenişehir Belediyesi, tüm tedbirlerini aldı.

Yenişehir Belediyesi Başkanı Abdullah Özyiğit, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Değerli hemşehrilerim, pandemi sürecinde, bu zor koşullardasosyal mesafeye dikkat etmek ve yoğunluktan uzak kalmak en büyük önceliğimiz. 30 Kasım Pazartesi günü çevre temizlik, emlak ve reklam vergilerinin son ödeme günü. Bunun için hafta sonu veznelerimiz size hizmetetmek amacıyla açık olacak. 10.30 ile 16.30 saatleri arasında Yenişehir Belediyesi vezneleri şahsen müracaateden hemşehrilerimiz için hizmet verecek. Web sitemizüzerinden ödemelerinizi ve vergi affı düzenlemesikapsamında yapılandırmalarınızı dagerçekleştirebilirsiniz. Sağlıklı güzel günler dilerim.”

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?