Yenişehir’de Triatlon heyecanı

Yenişehir’de Triatlon heyecanı

reklam"

Mersin Yenişehir Belediyesi ile Türkiye TriatlonFederasyonu’nun düzenlediği Yenişehir Triatlon koşuları başladı.  26 ilden toplam 210 sporcunun katıldığı YenişehirTriatlonu, pandemi önlemleri çerçevesinde yapılıyor.

Mersin Yenişehir Belediyesi ile Türkiye TriatlonFederasyonu’nun düzenlediği Yenişehir Triatlon koşuları başladı.  Sezonun ilk puanlı yarışı olan Yenişehir Triatlonundasporcular Genç, Elit, Paratriatlon (engelli) ve Yaş Grupları kategorilerinde ter döküyor.

Adnan Menderes Bulvarı Fener Bahçe Meydanı’ndaki alanda genç erkekler, genç kadınlar ve paratriatlon kategorisindeyarışacak olan sporcular sabah 8.00 -8.50 arasında değişim alanına geldi. Hazırlıklarını tamamlayan gençler ve paratriatlon kategorisindeki sporcular 750 metre yüzdü.  Denizden çıkan sporcular bisikletlerini alarak değişim alanına gitti,  sporcular ardından 20 kilometre bisiklet sürüp ara vermeden 5 kilometre koştu. 4 kategoride yapılacak olan yarışlar bugün öğleden sonra tamamlanacak.

Pandemi dolayısıyla bu yıl seyircisiz yapılan yarışları sporseverler televizyonlarının başından ve sosyal medya hesaplarından takip edebilecek.

 

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?