AMATÖR SPORUN DOSTU TOROSLAR BELEDİYESİ

AMATÖR SPORUN DOSTU TOROSLAR BELEDİYESİ

reklam"

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar’daki spor tesisleri, kentin dört bir yanından yoğun talep görüyor. Bu sahalarda 7’dan 70’e herkesi sportif faaliyetlerle buluşturan Toroslar Belediyesi, Osmaniye Mahallesi’nde bulunan Osmaniye Semt Sahasını ise yeniledi.

Mahalle sakinlerinin talebi üzerine sahanın çevresindeki tel örgü yükseltilerek daha güvenli ve nitelikli hale getirilirken, çevre düzenlemesi ve duvar boyaması da yapıldı.

Vatandaşların sabah ve akşam yürüyüşlerini gerçekleştirdiği, Amatör spor kulüplerinin de idman yaptığı saha, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın talimatıyla en kısa zamanda yenilenerek hizmete açıldı.

BAŞKAN YILMAZ; “SAHADAKİ ÇALIŞMALARIMIZI ADIM ADIM TAKİP EDİYORUZ”

Başkan Yılmaz, spora ve gençlere verdikleri önemi hayata geçirdikleri çalışmalarla ortaya koyduklarını belirterek, ilçede bulunan spor alanlarının bakım ve onarımlarını da düzenli olarak gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Yılmaz; “Amacımız, altyapı hizmetlerini geliştirmek. Bu noktada amatör spor kulüplerimize tesis desteği sunuyoruz. Vatandaşlarımızın yürüyüş yaptığı ve gençlerimizin antrenmanlara katıldığı bu tesislerimizden biri de Osmaniye Semt Sahamız. Sahamızın çevresinde yenileme çalışmaları yaptık ve yenilenen yüzüyle vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bu sahalarımızda genç yeteneklerimizin top koşturduğunu, sportif faaliyetlere katıldığını görmek bizleri de mutlu ediyor. Çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?