BAŞKAN USTA:“MEZİTLİ’YE DEVA OLACAĞIZ”

BAŞKAN USTA:“MEZİTLİ’YE DEVA OLACAĞIZ”

reklam"

 

Demokrasi ve Atlım Partisi (DEVA) Mezitli İlçe Başkanı Mehmet Önder Usta, göreve başlamasının ardından yazılı bir açıklamaya yarapak, “Mezitli’ye DEVA olacağız, hemşehrilerimizin sorunlarını çözmek için çalışacağız” dedi.

Ali Babacan önderliğinde kurulan DEVA Partisi Türkiye’nin dört bir yanında teşkilatlanma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Mersin’in Mezitli ilçesinde yürütülen çalışmada DEVA Partisi Mezitli İlçe Başkanlığı görevi Mehmet Önder Usta’ya teslim edildi. İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu’ndan mazbatasını alarak göreve başlayan Başkan Usta yazılı bir açıklama yaparak, geleceğe dair hedeflerinden ve ilçede yapacakları çalışmalardan bahsetti.

“SORUNLARIN ÇÖZÜMLERİNİ YİNE VATANDAŞLARIMIZIN DÜŞÜNCELERİ VE İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA ŞEKİLLENDİRECEĞİM”

Çalışmalarını vatandaşların sorunlarını çözmek üzere yoğunlaştıracağını ifade eden Başkan Usta, “Türkiye Cumhuriyet’i devleti kuruluşundan bu yana darbelerle, dış müdahalelerle, iç karışıklıklarla, terörle mücadele etti. Tüm bu mücadeleler neticesinde Türkiye siyasetinin farklı boyutları oldu. Bu amaçla ülkemizin devam eden ekonomik, sosyal, hukuk, eğitim, tarım gibi sorunlarına çözüm bulmak ve Türkiye’yi hak ettiği yarınlara kavuşturmak adına Kurucu Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan önderliğinde siyaset hayatına başlayan DEVA Partisi bünyesinde Mezitli İlçe Başkanlığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. İl Başkanımız Sn. Cenk Cenkcimenoğlu’nun koordinesinde Mezitli’miz, Mersin’imiz ve Türkiye’miz için adımlar atacağım. İlçemizde vatandaşlarımızın sorunlarına ortak olacak, sorunların çözümlerini yine vatandaşlarımızın düşünceleri ve istekleri doğrultusunda şekillendireceğim. Bu anlayış ile Mezitli’ye DEVA olacağız, hemşehrilerimizin sorunlarını çözmek için çalışacağız. Başta Sn. Genel Başkanımız olmak üzere, Sn. İl Başkanımıza ve partimizin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür eder, partimizi güzel yarınlara taşımak adına var gücümle çalışacağımı ifade ederim” dedi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?