GELECEK PARTİSİ MERSİN DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANI ATİL KABA CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

GELECEK PARTİSİ MERSİN DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANI ATİL KABA CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

reklam"

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına doğru ilerlerken, Ata’mızın belirlediği ilkeler doğrultusunda çağdaş, refah ve uygar bir Türkiye için mücadelemizi sürdüreceğiz. Dün olduğu gibi bugün de dâhili ve harici bedhahlara karşı Cumhuriyetimizin kazanımlarını korumaya kararlıyız. Türkiye Cumhuriyeti fikri hür, vicdanı hür ve irfanı hür Cumhuriyet savunucularıyla yücelmeye devam edecektir.

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum.Türkiye Cumhuriyeti mesut, muvaffak ve muzaffer olacaktır.’”

Milletçe el ele verildiği taktirde ulaşılamayacak hedef aşılamayacak engel olmadığını ifade eden Atil Kaba , “Demokrasimizi güçlendirmeye, özgürlüklerimizi genişletmeye, hukuk sistemimizin standartlarını yükseltmeye, ekonomimizi daha da büyütmeye çalışmalıyız. İnanıyorum ki; Cumhuriyetimiz ve demokrasimiz genç nesillerin omuzlarında daha da yücelecek ve ülkemiz muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkacaktır” dedi.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?