MAHMUT KARAK’TAN BAŞKAN GÜLTAK’A AĞIR İDDİALAR!!!

MAHMUT KARAK’TAN BAŞKAN GÜLTAK’A AĞIR İDDİALAR!!!

Mersin’in Tanınmış İş Adamlarından MAHMUT KARAK Mersin Gerçek Haber Ve Mersin Halk Haberin Ortak Yayınında SANTRA Programında Gündeme Bomba Gibi Düşen İddialarda bulundu.

Spor Ve Siyasetin Konuşulduğu Programda Eski Mersin İdman Yurdu Başkanı Mahmut Karak Akdeniz Belediyesi İle İlgili Gündem Yaratan İddialarda Bulundu.

Varan 1

Mahmut Karak “Akdeniz Belediyesi İkinci Başkanına Başkan ve Özel Kalem ile Birlikte Operasyon Yaptık”

Karak :” Öncelikle Akdeniz Halkından Çok Özür Diliyorum.Ben Hiç Siyasete Girmedim ama Birileri İle Yola Çıktık, Bu İnsanı Hiç Tanımıyordum. Seçim Zamanı Birileri İle Tanıştırdığım İçin Özür Diliyorum.

Peki Neden Bunları Şimdi Anlatıyorum! Onuda Söylemek İstiyorum; Siyasetle İlgili Benim İsmim Lekeleniyor.Bu İnsanların Çirkef Ve Çirkinliğini Açıklayacağım.Ben Her Mercide Karşılaşmaya Hazırım Beni Şikayet Edebilirler.

Benim Hakkımda Dostlarıma İhale İstedi Vermedik Diye Konuşuyorlarmış Arkamdan.Dostlarımı Arayıp Söylüyorlar, “Maliye ve Kurumlar ile Benim Şirketime Ve Şahsıma Operasyon Yaparız.”Burdan Seslenmek İstiyorum Onlara Benim Alnım Açık Buyurun Devletin Bütün Kurumlarından Şikayet Edebilirsiniz. Ama Sizinle Yüzleşeceğim.

 Karak; İddialarınına Devam Ederek Bunlar Yalancı Ve İftiracı “Zamanında Akdeniz Belediyesi 2. Başkanı Olan Zafer Şahin Özturan’a, Bugün Halen Büyükşehir Ak Parti Meclis Üyesi Haber Yaptık Başkan Yardımcılığından İstifa Ettirdik.”

İddialarına Devam Eden Mahmut Karak” Evet Söylüyorum Başkan, Ben ve Özel Kalemi Zafer Şahin Özturan Ve Mustafa Kutlu Hakkında Biz Haber Yaptık Bunlar Yaptırdı.Benim Yanımda İşletmemde Otururken Meclis Üyesi Süleyman Kahraman Aradığında Başkan Hakkımda Haber Yapılmış Dediğinde Ben Evdeyim dedi.

Karak’ın Bir Diğer İddiası “Ak Parti Mersin Büyükşehir Meclis Üyesi ve Büyükşehir İmar Komisyon Başkanı İsmail Yerlikaya Onun Hakkındada Biz Haber Yaptık Bunlar Yaptırdı Dedi.”

Mersin Gerçek Haber Ve Halk Haber Ortak Yayında Mahmut Karak’ın Açıkladığı İddalar Hakkında Akdeniz Belediyesi ve Başkanı Nasıl Bir Tavır Alacak Merak Konusu Oldu!!!

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Akdeniz Belediyesi İkinci Başkanı dedikleri kişi olan Zafer Şahin Ozturan Akdeniz’de Muhammed Gultakin seçimi kazanmasının en büyük etkeni idi o olmasa Muhammed Gultak kimin nekadar desteğini alabilir idi…Kaldı ki zaten seçim çalışmalarında da sayın Gultak her yerde zaten belediyeyi ben değil Zafer başkan yönetecek, onu sayesinde bu seçimi alacağız, ben neysem oda o dur diyordu her ortamda..Bunu böyle dile getirmesinin nedeni şimdi anlaşılıyor ki Zafer Ozturana akdenizliler tarafından verilen desteği gözüyle görunce destek verenlerin oyunu almak istemiş..Bu habere konu olan Zafer Ozturanin Akdeniz için yaptiklarini tüm Mersin biliyor..Resmen adami yalan ile iftira ile kumpasla istifa ettirmisler..Yaziklar olsun bırakın siyaseti bu insanlık değil..Nasil başınızı yastığa rahat koyuyorsunuz..Eminim ki Zafer Ozturan bunların yaptığı oyunlara eyvallah demedi bunlarda adami tehtid görüp üzerine yalan ve iftira ile dolu kumpas oynadılar.. inşallah bu yaptıkları yanlarına kalmaz..Sayın Mahmut Karak’ada geç te olsa gerçekleri söylediği için ayrica teşekkürler..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?