SON DAKİKA! KAFE VE RESTORANLAR AÇILACAK MI? // ERDOĞAN: KARARLARIMIZI BU AKŞAM KABİNE SONRASI AÇIKLAYACAĞIZ

SON DAKİKA! KAFE VE RESTORANLAR AÇILACAK MI? // ERDOĞAN: KARARLARIMIZI BU AKŞAM KABİNE SONRASI AÇIKLAYACAĞIZ

reklam"

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Ankara Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen 7. Olağan Ankara İl Kongresi’ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde:

“AK Parti milletimizin birliğini, beraberliğini en güçlü şekilde muhafaza eden siyasi partidir. Kendi yaptıkları her kurultayı birer gladyatör arenasına dönüştürenlerin AK Parti kongrelerine çamur atmasını tebessümle karşılıyorum. FETÖ taktikleriyle önünü arkasını kırpıp kuşa çevirdikleri görüntüler üzerinden bizim coşkumuzu örselemek isteyenler boşuna uğraşıyor. Biz bu yolda gözlerini kırpmadan şehadete koşan yiğitlerin fedakarlığıyla yürüyoruz”

Kılıçdaroğlu’na yüklendi

“Kılıçdaroğlu, utanmadan 13 şehidimizle ilgili olarak bunun sorumlusu Cumhurbaşkanı’dır diyorsun. Sende yüz var mı? Terbiyesiz herif. Sana Milli Savunma Bakanı’mı, İçişleri Bakanı’mı gönderiyorum. Sen bunlara layık değilsin. Senin bu yaklaşımlarınla bu ülkede biz terörizmle mücadeleyi durdurmayacağız. Sen teröristlerle el ele yürüyebilirsin ama biz mücadelemizi sürdüreceğiz. Sen de tribünlerden seyret. Sen 15 Temmuz gecesi tankların arasından korumalarla beraber Bakırköy Belediyesi’ne giden ürkek, korkak bir adamsın. Bay Kemal, şu teröristlere bir gün terörist de be! Diyemez, onlarla ortak. Biz gümbür gümbür üzerine gidiyor ve bunları çökertiyoruz. PKK’nın Suriye uzantısını terör örgütü olarak görmüyorum diyenler Bay Kemal ve yandaşlarıdır. Bize bunlar terörle mücadele dersi veremez.

Kılıçdaroğlu ve şürekası bilsin ki, baş veririz ama onlar gibi teröristler ve destekçileri karşısında baş eğmeyiz. Bu vatanı canımız pahasına FETÖ’cü hainlere de PKK’lı katillere de DEAŞ’lı canilere de teslim etmedik, etmeyiz. Sen önce teşkilatlarındaki DHKP-C’lileri temizle. Ey Kılıçdaroğlu, bunların da sana her şeyini ortaya çıkararak önüne koyacağız merak etme. Manşetlerle çarpıştık, devletin içine çöreklenmiş çetelerle çarpıştık. Cumhuriyet mitinglerinden Gezi olaylarına kadar nice provokasyona 15 Temmuz gecesi tanklara uçaklara meydan okuduk, ama milletimizin teveccühünü hiçbir zaman boşa çıkarmadık. İnşallah böyle yolumuza devam edeceğiz.

Salgın nedeniyle yapmak zorunda kaldığımız kısıtlamaların esnafımız, işçimiz, iş verenimiz üzerinde oluşturduğu yükü en aza indirebilmek için destek paketleri açıkladık. Ekonomimizi ayakta tuttuk .Amerika olmak üzere Batının birçok ülkesinde maske bulamıyorlar. Biz vatandaşımıza böyle bir sorun yaşatmadık. Yaşlı bakım evlerinin morga döndüğü görüntülerin hiçbiri bizim ülkemizde yaşanmadı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?