BAŞKAN MUSTAFA GÜLTAK, POLİS HAFTASINI KUTLADI

BAŞKAN MUSTAFA GÜLTAK, POLİS HAFTASINI KUTLADI

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak; Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 175’inci Yıldönümü ile 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında; polislik mesleğinin taşıdığı öneme ve zorluğuna değinen Başkan Mustafa Gültak; güvenlik güçlerinin, ülke çapında gerçekleşen Koronavirüs (Covid19) salgını ile mücadelede de ciddi görevler üstlendiğini ve halk sağlığının korunup sürdürülmesi noktasında da ağır bir sorumluluk ve etkili bir görev ifa ettiklerinin altını çizdi.

Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, mesajında şu ifadeleri kaydetti; “Ülkemizin dört bir yanında, hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan devletimizin güvenliğini sağlamak; halkımızın canını korumak, huzur ve asayişi temin etmek, suçları önleyip, suç işleyenleri adalete teslim etmek gibi görevleri yerine getiren polis teşkilatımızla gurur duyuyoruz.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için gecesini gündüzüne katan, nice fedakârlıklara göğüs gererek ağır şartlarda çalışan Polis Teşkilatımızın 175’inci kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası’nı yürekten kutluyorum. Emniyet güçlerimize;meşakkatli ama bir o kadar da önemli görevlerinde üstün ve sonsuz başarılar diliyorum. Bu uğurda şehit olan kahramanlarımızı rahmetle anıyor; gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?