MESKİ MAÇINDA BÜYÜK SKANDAL

MESKİ MAÇINDA BÜYÜK SKANDAL

 

 

 

 

 

 

 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5.Grup’ta Mersin’i temsil eden Büyükşehir Belediyesi Meskispor, deplasmanda Aksaray temsilcisi Elit Naturel Sultanhanıspor’a 2-0 mağlup oldu. Maçın ardından Meskispor’da Onursal Kulüp Başkanı Akgün Lülü, yazılı açıklama yayınlayarak maçın yan hakemi Ömer Sözcü’nün Meskispor yedek kulübesine dönerek küfür ettiğini iddia etti. Lülü, Ömer Sözcü’yü gereken mercilere şikayet edeceklerini belirtti.

Lülü’nün yaptığı yazılı açıklama şöyle:

Yaklaşık 5 senedir aktif olarak Meskispor yönetiminde bulunmuş bir yönetici olarak mağlubiyetler şampiyonluklar küme düşmeler de yaşadık. Heyecanımıza yenilip sesimizin yükseldiği anlarda olmuştur. Hepimizin olduğu gibi hakem arkadaşlarımızın da hatalı kararları olmuştur. Bundan sonrada olmaya devam edecektir. Futbolun doğasında bunlar vardır…

Ancak: Hiçbir hakem arkadaşımız takımımızın yedek kulübesine dönüp küfür etme hakkına sahip değildir.
Bugün oynadığımız Eşmekaya maçında görev yapan yan hakem ÖMER SÖZCÜ’ye yakışan fakat temsil ettiği hakem camiasına yakışmayan o ağza alınmayacak küfürleri kendisine aynen iade ettiğimizi üzülerek belirtmek istiyoruz. Kendisiyle ilgili gerekli şikayetleri TFF kurumlarına ileteceğimizden şüphesi olmasın.
Eşmekaya Spor Kulübünü de galibiyetlerinden dolayı tebrik eder sonraki maçlarında başarılar dilerim.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?