"> SERDAR ASLAN İle Yeni Klibi “Sevme Beni”ve Pandemi Sebebiyle Yaşadıkları Zorlukları ve Projeleri Hakkında Bir Röportaj Yaptık – Mersin Gerçek Haber

SERDAR ASLAN İle Yeni Klibi “Sevme Beni”ve Pandemi Sebebiyle Yaşadıkları Zorlukları ve Projeleri Hakkında Bir Röportaj Yaptık

SERDAR ASLAN İle Yeni Klibi “Sevme Beni”ve Pandemi Sebebiyle Yaşadıkları Zorlukları ve Projeleri Hakkında Bir Röportaj Yaptık

İçişleri Bakanlığı’nın aldığı koronavirüs önlemleri doğrultusunda kültür sanat ve sahne etkinlikleri iptal edildi. Salgın nedeniyle geçim sıkıntısı çeken, büyük zorluklar yaşayan sanatçılarla birlikte, bu etkinlikler sayesinde çalışıp para kazanan sahne arkası emekçilerinide şimdi yine zor bir dönem bekliyor.

Mersin’in Sevilen Sahne Sanatçılarından Serdar Aslan İle Pandemi Sebebi ile Yaşadıkları Zorlukları ve Projeleri Hakkında Bir Röportaj Yaptık.

Serdar ASLAN “Sevme Beni” İsimli Şarkısına Geçtiğimiz Aylarda Klip Çekti.

Yakın Zamanda Yayınlanacak Olan Klibin Prodüktörlüğünü Ünlü Ses Sanatçısı,Bestekar,Söz Yazarı,Bir Zamanlar Radyo Dj’liğide Yapan Nam-ı Değer 46 Çağlar Yani Çağlar Gündoğdu Üstlendi.

İstanbul Selimpaşa’da Çekilen Klip Şimdiden Sevilen Sanatçı Serdar ASLAN’ın Sevenleri Ve Hayranları Tarafından Merak Ediliyor.

Yakın Bir Tarihte İzleyicinin Ve Dinleyicinin Beğenisine Sunacağı Şarkısının Çok İddalı Olduğunu Söyleyen Serdar ASLAN Şunları Ekledi;

“Öncelikle İnsanlık Olarak Zorlu Bir Süreçten Geçiyoruz, Sanatçılar ve Sahne Emekçileri Olarak Alınan Önlemlerinde Bizleri İnsanları Korumaya Yönelik Olduğunun Farkındayız, Ancak Bu Süreçte En Fazla Mağduriyet Yaşayan Sektörlerden Biri Müzik Sektörü ve Hiç Bir Destek veya Muhattap Bulamıyoruz.Bu Sektördeki Binlerce Emekçi Büyük Sıkıntılar Çekiyor.

En Kısa Zamanda Bu Hastalıktan İnsanlığın Ve Milletimizin Kurtulmasını Diliyorum.

Bu Süreçte Üretmeye Devam Etmek Zorundayız ,Yıllarca Kentimizde Yani Mersin’de Sanatımı İcra Ettim,Vakit Uluslar Arası Sesimizi Duyurma Vakti.O BİR STAR Prodüksiyona Bana Bu Fırsatı Tanıdıkları İçin Minnettarım.

Klibimin Yayınlanacağı Günü,Sizler Gibi Bende Merakla Bekliyorum.Sizlerin Nezdinde,Bütün O BİR STAR PRODÜKSİYON Ekibine,ÇAĞLAR MEDYA GRUP Ekibine,Özellikle Yapımcım Çağlar Gündoğdu’ya,Aranjör Coşkun Kıvılcım Ve Burhan Kafadar’a,Klip Yönetmenim Ali Özmen’e Ve Bütün Ekibe Sonsuz Teşekkürler.

MERSİN GERÇEK HABER Ekibi Olarak Bu Zorlu Süreçte Sanatçıları ve Müzik Emekçilerini Unutmayıp Sesimizi Duyurduğunuz Teşekkür Ediyorum” Diyerek Sözlerini Tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Yolun açık olsun Serdar
    Ben eminim çok güzel sonuçlar için geliyorsun İstanbul a İnşaAllah
    Dualarımızdasın

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM