TOROSLAR BELEDİYESİ PERSONELİ,   DART TURNUVASINDA BULUŞTU

TOROSLAR BELEDİYESİ PERSONELİ, DART TURNUVASINDA BULUŞTU

 

Toroslar Belediyesi, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında personeller arası Adım Atma Yarışması ve Dart Turnuvası düzenleyerek, hareketliliğe dikkat çekti.

 

2020 teması “Herkes için Sıfır Emisyonlu Hareketlilik” olan Avrupa Hareketlilik Haftası, Toroslar’da hareketli geçiyor.

Toroslar Belediyesi, 16-22 Eylül tarihleri arasında dünyanın birçok noktasında kutlanan hafta kapsamında; Tenis, Masa Tenisi Turnuvası ve Doğa Yürüyüşünün ardından personeller arası Adım Atma Yarışması ve Dart turnuvası organize etti.

Adım Atma yarışmasında; birinciliği Kültür İşleri Müdürlüğü personeli 39478 adımla Alper Ünal elde ederken, ikinci 38120 adımla Sivil Savunma Müdürlüğü personeli Berat Taşkın, üçüncü ise 25780 adımla Sosyal İşleri Müdürlüğü personeli Hasan Erdem oldu.

Dart Turnuvası’nda da personeller, birinci olabilmek için kıyasıya yarıştı. Turnuvanın birincisi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Ömer Küp, ikincisi Temizlik İşleri Müdürü Erdem Akgül olurken, üçüncülüğü ise yine Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Cengiz Ülkü elde etti. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen Adım Atma yarışmasında ve Dart Turnuvası’nda dereceye giren ilk üç personele elektrikli scooter hediye edilecek.

 

“Gelecek Nesillere Daha Sağlıklı Çevre Bırakmak İçin Çalışıyoruz”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, doğayı korumak, gelecek nesillere daha sağlıklı bir çevre bırakmak ve hareketli yaşama farkındalık oluşturmak amacıyla düzenledikleri etkinliklere katılan personeline ve hemşehrilerine teşekkür etti.

Başkan Yılmaz; “AB Türkiye Delegasyonu ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) işbirliğinde, kentleri ve belediyeleri sürdürülebilir ulaşım tedbirleri almaya ve desteklemeye teşvik eden Avrupa Hareketlilik Haftası’nı Toroslarımızda çeşitli etkinliklerle kutluyoruz. Geçtiğimiz yıl Avrupa Hareketlilik Haftası’nda düzenlediğimiz etkinliklerle ‘Avrupa Hareketlilik Haftası Ulusal Ödülünü’ kazanmış ve ilçemizin adını ulusal anlamda duyurmuştuk. Bu yıl da inşallah bu ödüle layık görülmeyi temenni ediyoruz” diye konuştu.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?