ATLETİZM FEDERASYONU’NDAN BAŞKAN ÖZYİĞİT’E TEŞEKKÜR

ATLETİZM FEDERASYONU’NDAN BAŞKAN ÖZYİĞİT’E TEŞEKKÜR

ATLETİZM FEDERASYONU’NDAN BAŞKAN ÖZYİĞİT’E TEŞEKKÜR

Türkiye Atletizm Federasyonu(TAF) Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Ulakçı ve Atletizm Federasyonu İl Temsilcisi ve Olimpiyat Hazırlık Merkezi Genel Koordinatörü Halil Oğuz, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’e atletizme verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
Yenişehir Triatlonu, 10 Kasım Ata’ya Saygı Koşusu gibi atletizm organizasyonlarını Mersin’e kazandıran Yenişehir Belediyesi, Kros Ligi 1. Kademe yarışlarının da Yenişehir’de koşulmasını sağlamıştı. Spora ve sporcuya verdiği desteklerle öne çıkan ve hayata geçirdiği spor organizasyonlarıyla Mersin’e yenililer kazandıran Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’e Türkiye Atletizm Federasyonu’ndan teşekkür geldi. Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Ulakçı ve Atletizm Federasyonu İl Temsilcisi Halil Oğuz, Başkan Özyiğit’i ziyaret ederek atletizme desteklerinden dolayı teşekkür plaketi ve milli takım forması hediye etti.

SPORA VE SPORCULARA DESTEK DEVAM EDECEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Abdullah Özyiğit, atletizm ve diğer spor branşlarına destek vermeye devam edeceklerini vurguladı. Başkan Özyiğit, “Yönetim anlayışımızı 6 temel ilke üzerinde oluşturmuş bunun da ilk adımını ‘Hareket’ olarak belirlemiştik. ‘Hareket’ ilkemiz kapsamında birçok spor organizasyonu gerçekleştirdik. Yenişehir Triatlonu, 10 Kasım Ata’ya Saygı Koşusu ve son olarak Kros Ligi 1. Kademe yarışlarının Yenişehirimizde yaptık. Atletizm dışında kentimizde ‘Çay Saati’nde Tenis Oynamaya Ne Dersiniz’ sloganıyla kadınlar için tenis kursu açtık. Çocuklar ve gençler için belediyemize ait Özgecan Spor Tesisleri, Ata Tenis Kulübü ve futbol, voleybol, basketbol ile hentbol sahalarında da kurslarımıza devam ediyoruz. Yenişehir’i kültürün, sanatın ve sporun başkenti yapmak istiyoruz. Spora ve sporcularımıza verdiğimiz katkıyı arttırarak devam ettireceğiz.” şeklinde konuştu.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?