EKONOMİ S.O.S VERİYOR!!! NEREDEN ÇIKTI BU COVİD-19!

EKONOMİ S.O.S VERİYOR!!! NEREDEN ÇIKTI BU COVİD-19!

reklam"

Dünya’yı Saran Covid-19 Virüsü İnsanların Sağlıklarının Yanında Hayatlarından Çok Şey Götürmeye Başladı. Ramazanda Yüzbinlerce İş yeri Kapalı Olacak Ufak Tefek Desteklerin Dışında Esnaf Tamamen Çaresiz Durumda Bekliyor.

Nereden çıktı bu Covid-19, öyle bir virüs ki! Çocuklara bir şey yapmıyor denilecek kadar etkisi az, Gençlere etkisi çok sınırlı, Hayvanlara bişe yapmıyor amaaa genetik hastalığı olan vücût direnci düşük olan yaş almış insanlar maalesef bu virüse yenik düşüyor.!!!

Şimdi bide bu Açıdan bakalım bundan birkaç sene önce başlayan ve sıklıkla tekrarlanmaya başlayan İNSAN nüfusunun çok fazla olduğunu Dünyadaki Kaynakların 50 sene sonra İnsanoğluna Yetmeyecek Düzeyde Tüketildiğini  açıklayan Bilim insanlarını Duymuşsunuzdur, Okumuşsunuzdur!!Bu Açıklamalar Hep Kafa Karıştıran, İnsanların Aklında Soru İşaretleri Bırakan Durumlar.

Birde üstüne bundan 15 sene önce çekilmiş videolarda bir kaç bilim insanı ve bazı devlet liderlerinin açıkladığı tamda bügün olanları 15 sene önceden bilmeleri tarif edip uyarmaları gerçekten ermiş bu insanlar dedirtecek seviyede!!

Üstüne ABD ve Avrupa’daki İnsan Nüfusunun Yaş Dağılımının Genellikle Yaşlı Nüfus Olması bu insanların bu devletlerin ekonomisinde bir açmaz olduğunu düşündüklerini bilmeyen yoktur!!!

Biz İnsanların en büyük zaafı çabuk unutuyoruz.Yaşananları sizleri hatırlatmak İstedim.

Tam Azaldı Bitiyor Derken Birde Mutasyon Virüs Türedi Hemde Daha Etkili Ve Daha Bulaşıcı.Esnafın DAYANACAK GÜCÜ kalmadı hemen her gün isyan eden bir esnaf, bunalan İntahar etmek isteyen bir esnaf haberi gelmeye başladı ve insanlar artık buna bile alıştı normal geliyor insanlara intaharlar, bakıp geçiyorlar!!!

ALLAH AŞKINA şu meclisteki boş mevzuları, tartışmaları, siyasi çekişmeleri bir kenara bırakın ESNAFA BAKIN ESNAFAAAA!!!

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?